SPRAWDŹ NASZE USŁUGI

ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO TWOJEJ FIRMY

O Nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która w głównej mierze świadczy usługi na terenie województwa mazowieckiego (Warszawa, Piaseczno, Otwock, Legionowo, Radom, Siedlce, Płock, Garwolin, Żelechów), podkarpackiego (Rzeszów, Przemyśl, Sanok, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Gorzyce), świętokrzyskiego (Sandomierz, Kielce, Jędrzejów, Ostrowiec Świętokrzyski) i lubelskiego (Lublin, Chełm, Zamość, Puławy, Łuków, Lubartów).

Nasz firma zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą firm z zakresu BHP i PPOŻ., a także działalnością doradczo – szkoleniową. Głównym zadaniem, a zarazem realizowanym przez nas celem jest dostarczanie Klientom najlepszych rozwiązań w zakresie usług BHP i PPOŻ.

Nasz zespół tworzą pełni entuzjazmu i ambicji inżynierowie i technicy pożarnictwa, pasjonujący się bezpieczeństwem pożarowym. Posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz bogate doświadczenie, co pozwala nam rzetelnie i kompetentnie wykonać powierzone zlecenia. Każdy z naszych specjalistów jest najwyższej klasy ekspertem w swojej dziedzinie, co potwierdza fakt, iż pełnimy na co dzień służbę w Jednostkach Ochrony Przeciwpożarowej. Staramy się aktywnie wdrażać rozwiązania pozwalające zwiększyć poziom bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach i zakładach pracy, sprostać wymaganiom stawianym przez przepisy prawa, a także promować wśród pracodawców, jak i pracowników, postawy sprzyjające poprawie warunków ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.
Nasze działania obejmują profesjonalne szkolenia przeciwpożarowe dla osób wyznaczonych do zwalczania pożarów i ewakuacji realizowane przy pomocy trenażera gazowego oraz bieżącą konserwację, okresowe pomiary i przeglądy techniczne urządzeń przeciwpożarowych. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, realizowaną przez zespół doświadczonych fachowców. Nasza kadra objęta jest licznymi programami szkoleniowymi, mającymi na celu podnoszenie standardów obsługi Klientów. Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe, niekonwencjonalne metody pracy, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Zapewniamy zgodność wykonanych prac z przepisami prawa budowlanego, przepisami przeciwpożarowymi oraz polskimi normami.

GALERIA

5824

%

Wyszkolonych osób

213

%

Obsłużonych firm

279

%

Przeglądów pożarowych

100

%

Zadowolonych klientów

Zaufali nam