SPRAWDŹ NASZE USŁUGI

ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO TWOJEJ FIRMY

O Nas

Prowadzimy profesjonalną obsługę firm z zakresu BHP i PPOŻ. wymaganą prawem, a także działalność doradczo – szkoleniową. Głównym zadaniem realizowanym przez naszą firmę jest dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań w zakresie usług BHP i PPOŻ.
Nasz zespół tworzą pełni entuzjazmu i ambicji inżynierowie i technicy pożarnictwa, pasjonujący się bezpieczeństwem pożarowym. Posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz bogate doświadczenie, co pozwala nam rzetelnie i kompetentnie wykonać powierzone zlecenia. Każdy z naszych specjalistów jest najwyższej klasy ekspertem w swojej dziedzinie, co potwierdza fakt, iż pełnimy na co dzień służbę w Jednostkach Ochrony Przeciwpożarowej. Staramy się aktywnie wdrażać rozwiązania pozwalające zwiększyć poziom bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach i zakładach pracy, sprostać wymaganiom stawianym przez przepisy prawa, a także promować wśród pracodawców, jak i pracowników, postawy sprzyjające poprawie warunków ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.
Nasze działania obejmują profesjonalne szkolenia przeciwpożarowe dla osób wyznaczonych do zwalczania pożarów i ewakuacji realizowane przy pomocy trenażera gazowego oraz bieżącą konserwację, okresowe pomiary i przeglądy techniczne urządzeń przeciwpożarowych. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, realizowaną przez zespół doświadczonych fachowców. Nasza kadra objęta jest licznymi programami szkoleniowymi, mającymi na celu podnoszenie standardów obsługi Klientów. Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe, niekonwencjonalne metody pracy, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Zapewniamy zgodność wykonanych prac z przepisami prawa budowlanego, przepisami przeciwpożarowymi oraz polskimi normami.

GALERIA

3395

%

Wyszkolonych osób

78

%

Obsłużonych firm

121

%

Przeglądów pożarowych

100%

%

Zadowolonych klientów

Zaufali nam